KOKSKAIDU GRANULU GRILS | Bob Grillson

Unikālais Bob Grillson kokskaidu granulu grils izmanto jaunu, patentētu kokskaidu granulu degli, nodrošinot ar augsta līmeņa komfortu un mobilitāti. Bob Grillson karstumu uztur tīras kokskaidu granulas. Cept gaļu, dārzeņus vai pat picu ar Bob Grillson ir ļoti ērti, līdzīgi kā ar gāzes grilu. Tas nodrošinās neticamu un nevainojamu grilēšanas rezultātu ar tipisku grilēšanas gaumei raksturīgu degoša koka garšu. 
 
Trīs ierīces vienā: kūpinātava, grils un picu krāsns. 
Jūs varēsiet kūpināt kā amerikāņu karsto dūmu kūpinātavas no 80° līdz 120°C vai grilēt pie 120° - 180°C, nekādu problēmu grilēt kā uz laba gāzes grila no 180 ° - 320°C. Pat picu cept ar Bob nav problēma, varēsiet to darīt tāpat kā Itālijas malkas krāsnis - 400 °C temperatūrā. 
 
Perfekta automātiska temperatūras kontrole. 
Automātiskā temperatūras regulēšana ar termostatu padara iespējamu vienmērīgu temperatūras uzturēšanu kā modernās krāsnīš. Tādējādi jūs vienmēr iegūstat lieliskus grilēšanas rezultātus un unikālu gatšu.
 
Vairāk nekādu grilrestes tīrīšanu, beršanu vai skrubēšanu: Bobs aprīkots ar reālu pašattīrīšanos, pirolīzi.
Grils paliek ļoti tīrs pēc grillēšanas beigām un automātiski attīra pats sevi no grilēšanas netīrumiem pie pilnas jaudas - 480°C temperatūras. Pie šāda karstuma tauki sadeg kopā ar visiem netīrumiem un jums atliek ar birsti tos vienkārši noslaucīt.
 
Temperatūra 80° - 480 °C.
10 kW spēcīgais, patentētais kokskaidu deglis,  izolētā grila telpā,  rada līdz 18 litriem 1300 °C karstā gaisa. Tas ļauj Bobam radīt ārkārtēju temperatūras diapazons 80° - 480°C.
 
Veselīga grilēšana bez speciālajiem degšķidrumiem.
€ 5620.00